inwestycje-deweloperow.pl

portal o budownictwie

Uchwyty na narzędzia
Budownictwo

Uchwyty na narzędzia, które pomagają utrzymać porządek w warsztacie

W każdym warsztacie oraz ogrodzie niezastąpione akcesorium stanowią uchwyty na narzędzia. Wśród tego typu produktów można wyróżnić szynę do mocowania, magnetyczną listwę wtykową, listwę narzędziową na dowolną ilość haczyków, aluminiową listwę na uchwyty. Wśród tych akcesoriów warto również wymienić listwę przeznaczoną specjalnie na zmiotki i miotły bądź na łopaty i grabie a także uchwyty rowerowe. Wyżej wymienione produkty mogą być instalowane w garażach, piwnicach jak i również profesjonalnych warsztatach samochodowych, magazynach oraz halach.

Uchwyty na narzędzia dla majsterkowiczów

Profesjonalnie wykonane uchwyty na narzędzia odpowiadają potrzebom majsterkowiczów, którzy bardzo często nie mają miejsca ani pomysłu na dokładne odkładanie poszczególnych akcesoriów. Jak powszechnie wiadomo, podstawową zasadą utrzymania ładu w każdym miejscu pracy są organizery, pudła czy też właśnie specjalne uchwyty na narzędzia. Warto dodać, że wytrzymują one spore obciążenie, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. W zestawie bardzo często można znaleźć kołki i wkręty do montażu, które ułatwiają instalację danego produktu. Zaletą wyżej wymienionego produktu jest kompaktowa oraz niezwykle praktyczna konstrukcja. Szyny bardzo często wyposażone są w charakterystyczne, samozaciskające się uchwyty. Gwarantują one dużą funkcjonalność oraz łatwość odkładania poszczególnych narzędzi.

Praktyczne uchwyty o solidnej konstrukcji niezastąpione w przydomowym garażu

W uchwytach na narzędzia najczęściej stosowana jest stalowa bądź aluminiowa, porządna konstrukcja. Na szczególną uwagę zasługuje w tej kwestii magnetyczna listwa wtykowa, która za pomocą magnesu umożliwia wygodne odkładanie narzędzi. Tego typu produkty można instalować w sposób pionowy bądź poziomy. Warto dodać, że wyżej wymieniony uchwyt na narzędzia wyposażony jest w specjalne otwory do komfortowego zawieszenia na ścianie. Kolejnym bardzo pomocnym produktem w każdym warsztacie oraz magazynie są listwy narzędziowe na 5 haczyków. Wyróżniają się one szybkim montażem i dużą wszechstronnością. Można na nich powiesić większość przydatnych narzędzi ogrodowych oraz garażowych. Bez problemu można na nich zawiesić łopaty, kosy spalinowe, grabie. Opcjonalnie, wyżej wymieniony uchwyt na narzędzia, może przydać się również do zawieszenia nart, kijków nordic walking bądź innego sprzętu sportowego. Warto pamiętać o tym, że narzędzia z racji właściwości tnących, powinny być odpowiednio zabezpieczane i chowane, zatem wieszanie na specjalnych haczykach jest bardzo dobrym rozwiązaniem.