inwestycje-deweloperow.pl

portal o budownictwie

firanki
Dom

Dlaczego warto kupować firanki na wymiar?

Firanki na wymiar to najlepsza alternatywa dla gotowych produktów. Można w ten sposób stworzyć niebanalną i niepowtarzalną aranżację okna. W Polsce na rynku usług włókienniczych firanki na zamówienie możemy kupić w dwóch różnych wariantach. Pierwszym jest przygotowanie dekoracji okna w oparciu o własny projekt, a drugi to nadal bardzo popularne firany metrażowe, dzięki czemu bez problemu można dopasować rozmiar tkaniny do ramy okna.

Jakie zalety posiadają firanki na zamówienie?

Jedną z największych zalet firanek metrażowych jest ich idealne dopasowanie. W szybki i łatwy sposób zamówienie można złożyć na stronie firantex.pl. Dostępne są nie tylko firany, ale także zasłony na wymiar, które można zakupić w szerokim zakresie różnego rodzaju wykończeń. Produkty na zamówienie lub cięte z metra to rozwiązanie dosyć popularne, funkcjonalne i estetyczne. Zostaną one idealnie dopasowane do konkretnej wielkości okna, uwzględniając również charakterystykę wnętrza. Firanki na wymiar charakteryzują się wysoką jakością wykonania w porównaniu do gotowych produktów dostępnych od ręki. W ten sposób możemy wybrać dowolny rodzaj tkaniny i cieszyć się pięknym wyglądem przez wiele lat. Tkaniny, z których produkuje się firanki są wytrzymałe, trwałe i odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Kolejną ich zaletą jest to, że bardzo łatwo można je będzie dopasować również do nietypowych rozmiarów okien, które często występują w nowoczesnym budownictwie. Bez problemu będziemy mogli zamówić firanki na wymiar idealnie pasujące do okna skośnego, narożnego albo wielkogabarytowego. Gotowe zestawy firan i zasłon występują najczęściej w podobnych walorach wizualnych. Jeśli więc zależy nam na unikalnej dekoracji okiennej oraz niestandardowych rozwiązaniach to zdecydowanie lepiej jest wybrać firanki szyte na wymiar. W ten sposób uzyskamy gwarancje niepowtarzalności w żadnym innym domu. Ostatnio bardzo cenną korzyścią dla zamawiających firanki według własnego projektu jest możliwość wyboru odpowiedniego materiału oraz wzorów i kolorów. Pozwoli to uzyskać harmonijny i estetyczny wygląd okna.

Gdzie zamówić wysokiej jakości firanki lub zasłony?

Wysokiej jakości firanki, zasłony i inne artykuły dekoracyjne do okien oferuje sklep FIRANTEX, działający pod adresem firantex.pl. W ofercie dostępne są zarówno gotowe produkty, jak i przygotowane na indywidualne zamówienie klienta. Żeby ułatwić złożenie zamówienia, na stronie internetowej dostępny jest specjalny konfigurator, gdzie podajemy informacje dotyczące tego, z jakiej tkaniny ma zostać wykonana firanka, jakie ma mieć wymiary oraz wykończenie. W ten sposób można stworzyć niespotykany nigdzie indziej projekt dekoracji okiennej.